قیمت ها به تومان:(حداقل 100نفر)

قیمت هر نفر 1ساله 120هزار تومان

قیمت هر نفر 9 ماهه 100 هزار تومان

قیمت هر نفر 6ماهه 75 هزار تومان

قیمت هر نفر 3ماهه 40 هزار تومان

قیمت هر نفر1ماهه 15 هزار تومان

 

11مزیت برتر پلتفرم ایرانی تحت وب بیاکلاس شامل:

1-اشتراک دسکتاپ ویندوز با صدای مدرس

2-اشتراک وایت برد(تخته سفید)با امکانات اشتراک PDFوعکس ، رسم اشکال هندسی با صدای مدرس

3-اشتراک وب کم با صدای مدرس

4-قابلیت چت همزمان بین مدرس و دانشجویان درکلاس زنده

5-قابلیت ارسال فایل (تکلیف) همزمان بین مدرس و دانشجویان

6-امکان گفتگوی صوتی بین مدرس و دانشجویان(voice conference call)

7-امکان گفتگوی تصویری بین مدرس و دانشجویان(video conference call)

8-امکان حضورغیاب وچت

9-امکان ضبط صوتی و تصویری کلاس بصورت فیلم و صدا

10-بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی،قابلیت اجرا در تمام مرورگرها وتمام دستگاههای سخت افزاری(لپ تاپ-تبلت-موبایل-کامپیوتر)

11-ثبت شده دراینترنت ملی و با هزینه اینترنت نصف بهاء

بدون نیاز به نصب یا افزونه

 

یکی از مشکلات رایج برگزاری رویدادهای آنلاین (آموزش آنلاین، وبینار، وب‌کنفرانس و…) آموزش کاربران برای شرکت در این رویدادها است. بسیاری از محصولات موجود در بازار نیازمند نصب افزونه‌ها و پیش‌نیازهای مختلفی هستند که این امر برای بسیاری از مخاطبین که دانش کمتری دارند کاری دشوار است و مانع از استقبال گسترده آن‌ها می‌گردد. برای شرکت در رویدادهایی که در بستر بياکلاس آنلاين برگزار می‌شوند نیاز به نصب هیچ‌گونه افزونه، نرم‌افزار یا پیش‌نیازی نیست و مخاطبین تنها با یک کلیک می‌توانند به‌راحتی در رویداد موردنظر شرکت نمایند. حتی برای استفاده از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها (به‌جز آیفون) نیز نیازی به نصب اپلیکیشن نبوده و بيا کلاس آنلاين در مرورگرهای رایج به‌سادگی قابل‌اجرا است.

محیط فارسی با کاربری آسان

 

سادگی محیط برنامه‌ها برای راحتی کاربران در عین امکانات گسترده بسیار اهمیت دارد. محیط برنامه بياکلاس آنلاين با تمرکز بر سادگی و کاربرپسند بودن و دوری از هرگونه پیچیدگی طراحی‌شده است تا مخاطبین و علاقه‌مندان به شرکت در رویدادها تجربه لذت‌بخشی از فن‌آوری ارتباطات آنلاین را کسب نمایند. فارسی بودن محیط برنامه و سازگاری آن با محتوای فارسی نیز یکی از عوامل مهم در ایجاد یک حس خوب برای کاربران است.

ارتباط باکیفیت و پایدار

 

اولین و مهم‌ترین معیار در برگزاری موفقیت‌آمیز رویدادهای آنلاین برقراری یک ارتباط پایدار و باکیفیت میان شما و مخاطبین رویداد است. بروز هرگونه اختلال، قطع و وصلی و افت کیفیت موجب نارضایتی شرکت‌کنندگان و بازخوردهای منفی از سوی ایشان می‌گردد. ازاین‌رو در تولید محصول بومی بياکلاس آنلاين اهمیت ویژه‌ای برای تامین ارتباط پایدار و باکیفیت قایل شده‌ایم و با در نظر گرفتن شرایط اینترنت داخل کشور، توانسته‌ایم این هدف به‌ظاهر دست‌نیافتنی را محقق کنیم. برخی از ویژگی‌های بيا کلاس آنلاين که موجب دستیابی به این موفقیت شده‌اند شامل موارد زیر است:

    • تنظیم هوشمند کیفیت:

بياکلاس آنلاين به‌صورت هوشمند شرایط اینترنت هر یک از شرکت‌کنندگان را در حین برگزاری رویداد بررسی نموده و کیفیت ارتباطی را متناسب با وضعیت اینترنت کاربران تنظیم می‌نماید. همچنین کیفیت ارتباط هر کاربر را بر اساس وضعیت اینترنت مورداستفاده به ایشان نمایش می‌دهد.

    • کاهش پهنای باند:

سرعت اینترنت موردنیاز برای دریافت یک تصویر زنده وبکم بسیار متغیر است و می‌تواند از 10Kb/s تا 2000Kb/s متغیر باشد. ما با در نظر گرفتن شرایط اینترنت کاربران داخل کشور، پهنای باند مصرفی هر یک از ابزارهای بياکلاس آنلاين را با حفظ کیفیت تصاویر، تا حد ممکن کاهش داده‌ایم تا مخاطبین شما بتوانند تصویری روان و بدون اختلال را دریافت نمایند.

    • سرورهای داخل کشور: بیا کلاس در اینترنت ملی ثبت شده و با اینترنت نصف قیمت کار می کند.

راه‌اندازی سرورهای قدرتمند در دیتاسنترهای داخل کشور یکی از دلایل اصلی برقراری ارتباطات پایدار و باکیفیت در بياکلاس آنلاين است. سرورهای بسیاری از محصولات خارجی در خارج کشور مستقر هستند و شما به هنگام برقراری ارتباط با این سرورها به دلیل شرایط خاص اینترنت داخلی با افت سرعت بسیار بالایی مواجه می‌شوید که نتیجه آن اختلال در ارتباطات صوتی‌وتصویری شما با مخاطبین است.

پشتیبانی فنی و اجرایی

برگزاری موفقیت‌آمیز رویدادهای آنلاین صرف‌نظر از بستر مورداستفاده آن، نیاز به تجربه و رعایت نکات مختلفی دارد. ما تجربه و تخصص کافی را برای همراهی شما در این مسیر کسب نموده‌ایم و آماده‌ایم تا شما را در برگزاری موفقیت‌آمیز رویدادهای آنلاین پشتیبانی کنیم. کارشناسان ما در مراحل مختلف کار شامل تهیه سرویس و بهره‌برداری از آن، تامین و تست تجهیزات، آمادگی برای برگزاری رویدادها، اجرای آزمایشی قبل از رویداد، حضور آنلاین در رویدادها و پشتیبانی فنی و نگهداری از سرورها و سرویس‌ها با شما همراه هستند و دسترسی آسان و پاسخ‌گویی سریع جزو اولویت‌های ما در بخش پشتیبانی است. همچنین توسعه محصول در راستای تامین نیازهای شما یکی دیگر از خدمات ما در جهت حفظ رضایت شما و مخاطبین ارزشمندتان است.

قابلیت توسعه

بياکلاس آنلاين محصول بومی است که توسط  مسعود طيار در تبريز  تولیدشده و فرآیند توسعه آن همچنان ادامه دارد. ازاین‌رو همواره شاهد به‌روزرسانی ابزارها و امکانات آن خواهید بود چراکه تلاش ما تامین نیازهای شما در جهت بهره‌برداری موفق از فن‌آوری ارتباطات آنلاین است. هدف‌گذاری ما نه‌تنها برتری بر محصولات خارجی مشابه بلکه ارایه محصولی ممتاز در سطح بین‌المللی است زیرا باور داریم متخصصین ایرانی از قابلیت‌های بالایی برخوردار هستند. شما نیز می‌توانید با ارایه نظرات و درخواست‌های خود ما را در تعیین مسیر توسعه محصول یاری کنید.

تمام حقوق برای بیاکلاس محفوظ است.    1396-1399   تبریز-میدان دانشسرا-فروشگاه فرهنگیان ناحیه1    تماس:04135240226-09391218900